Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Łódź
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Grudziądz
21 czerwca, 2018

Popowski Event gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku!

Doskonałe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju imprez. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie gali czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest potrzebne w czasie: spotkań branżowych, spotkań motywacyjnych, a także zjazdów. Nagłośnienie jest też ważną częścią dużych, rodzinnych uroczystości i pikników.

Popowski Event to zapewnienie doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia dostosowanego do wymogów biznesowych i wszelkich wydarzeń kulturalnych z Brodnicy

Najistotniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego stale się szkolimy, by zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zapewniamy także obsługę konferansjerską, doskonale dobraną do charakteru wydarzenia.

Każde wydarzenie musi przebiegać sprawnie i zgodnie z planem – doskonale wiedzą o tym nasi specjaliści. Nasz team tworzą najlepsi fachowcy: dźwiękowcy, technicy sceniczni i wokaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży, pozwala nam na realizację różnych zleceń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Naszym Klientom oferujemy wynajmowanie systemów nagłośnienia z obsługą i bez. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 1000 osób, ale obsługujemy  także mniejsze eventy.

Serdecznie zapraszamy firmy i organizatorów wydarzeń kulturalnych z Brodnicy.

Popowski Event – najlepsza jakość dźwięku i doskonałe oświetlenie!

Zapraszamy do kontaktu!