Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Brodnica
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Inowrocław
21 czerwca, 2018

Popowski Event najwyższa jakość dźwięku

Właściwe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju imprez. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie koncertów, targów czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest niezbędne w czasie: warsztatów, spotkań motywacyjnych a także kongresów. Nagłośnienie jest też ważną częścią pikników rodzinnych.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia idealnie dobrana do potrzeb firm i wszelkich wydarzeń kulturalnych z Grudziądza

Najważniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do śledzenia nowoczesnych trendów i rozwiązań. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i zgodnie z planem – nad tym czuwa nasz zespół. Nasz team tworzą najlepsi fachowcy: dźwiękowcy, technicy sceniczni oraz instrumentaliści. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na realizację różnych zleceń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Oferujemy wynajęcie systemów nagłaśniających zarówno z obsługą, jak i bez niej. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 1000 osób, obsługujemy także mniejsze wydarzenia.

Zachęcamy do kontaktu. Popowski Event działa także na terenie Grudziądza!