Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Poznań
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Brodnica
21 czerwca, 2018

Gwarancja profesjonalnego nagłośnienia  –  Popowski Event

Właściwe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie gali czy targów. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest potrzebne w czasie: spotkań branżowych, premier produktowych czy sympozjów. Nagłośnienie jest też ważną częścią imprez plenerowych.

Popowski Event to gwarancja najwyższej jakości nagłośnienia i oświetlenia.

Nagłośnienie  dobrane do potrzeb imprez firmowych i wszelkich wydarzeń kulturalnych z Łodzi!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Zapewniamy także obsługę konferansjerską, doskonale dobraną do charakteru wydarzenia.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i planowo – doskonale wiedzą o tym nasi fachowcy. Nasz team składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, oświetleniowcy i wokaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na nagłośnienie różnych wydarzeń, w tym imprez plenerowych. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Naszym Klientom oferujemy wynajęcie systemów nagłaśniających zarówno z obsługą, jak i bez niej. Oferowany przez nas sprzęt może nagłośnić sale  do 1000 osób. Obsługujemy także mniejsze wydarzenia.

Działamy w Łodzi – Popowski Event – doskonałe nagłośnienie.

Serdecznie zapraszamy!