Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Olsztyn
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Łódź
21 czerwca, 2018

Gwarancja profesjonalnego nagłośnienia Popowski Event

Dobre nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnych wydarzeń. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie gali czy targów. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest niezbędne w czasie trwania: spotkań biznesowych, konferencji oraz sympozjów.  Nagłośnienie jest także ważną częścią pikników rodzinnych, a także wydarzeń plenerowych.

Popowski Event to gwarancja najwyższej jakości nagłośnienia i oświetlenia idealnie dostosowanego do wymogów biznesowych i wszelkich wydarzeń kulturalnych. Działamy także w Poznaniu!

Najważniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Każdy event musi przebiegać sprawnie i zgodnie z planem – doskonale wiedzą o tym nasi fachowcy. Nasz team tworzą najlepsi fachowcy: akustycy, oświetleniowcy i wokaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży umożliwia nam na nagłośnienie różnych wydarzeń. Oferujemy nowoczesne riderowe nagłośnienie. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie nagłośniającym. Oferujemy wynajęcie systemów nagłośnienia zarówno z obsługą, jak i bez. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale  nawet do 1000 osób. Zajmujemy się także obsługa mniejszych wydarzeń.

Działamy  także w Poznaniu – Popowski Event – doskonałe nagłośnienie różnego rodzaju wydarzeń!

Serdecznie zapraszamy!