Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Chojnice
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Gdynia
21 czerwca, 2018

Gwarancja profesjonalnego nagłośnienia Popowski Event

Odpowiednie nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie koncertów czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie trwania: spotkań biznesowych, premier produktowych oraz zjazdów. Nagłośnienie jest też nieodzowną częścią pikników rodzinnych.

Popowski Event to zapewnienie najwyższej jakości nagłośnienia i oświetlenia! Nasze usługi oferujemy firmom i organizatorom wydarzeń kulturalnych z Sopotu!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Każde wydarzenie, zarówno biznesowe, rodzinne, jak i kulturalne musi przebiegać bezproblemowo i planowo – nad tym czuwają nasi specjaliści. Nasz team składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: akustycy, oświetleniowcy i wokaliści. To, że od wielu lat działamy w branży pozwala nam na sprawną realizację różnych zleceń. Zapewniamy także nowoczesne riderowe nagłośnienie. Wiemy, jak ważny jest najnowocześniejszy sprzęt. Oferujemy wynajmowanie systemów nagłośnienia z obsługą i bez. Oferowany przez nas sprzęt może nagłośnić sale do 1000 osób.

Działamy w Sopocie – Popowski Event – doskonałe nagłośnienie

Zapraszamy do kontaktu!