Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Iława
21 czerwca, 2018

Popowski Event najwyższa jakość dźwięku. Świadczymy usługi także na terenie Wrocławia!

Doskonałe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju imprez. Nieskazitelna jakość dźwięku jest konieczna w czasie jubileuszy czy targów. Ma ogromne znaczenie dla biznesu: nagłośnienie jest niezbędne w czasie trwania: akcji promocyjnych, szkoleń czy sympozjów. Nagłośnienie jest także nieodzowną częścią pikników rodzinnych i innych imprez rodzinnych.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia. Obsługujemy imprezy firmowe, kulturalne i plenerowe!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i zgodnie z planem – nad tym czuwają nasi fachowcy. Nasz zespół składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, oświetleniowcy oraz instrumentaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację różnych zleceń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Wiemy, jak ważny jest najnowocześniejszy sprzęt. Oferujemy wynajmowanie systemów nagłośnienia z obsługą i bez. Zajmujemy się nagłośnieniem zarówno małych, jak i dużych imprez, nawet do 1000 osób.

Serdecznie zapraszamy firmy i organizatorów z Wrocławia. Popowski Event – najlepsza jakość dźwięku i doskonałe oświetlenie.