Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Włocławek
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Toruń
21 czerwca, 2018

Popowski Event najwyższa jakość dźwięku

Dobre nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnych imprez. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie gali czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla świata biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie trwania: spotkań biznesowych, spotkań motywacyjnych oraz kongresów. Nagłośnienie jest także nieodzowną częścią imprez plenerowych.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia dobranego do potrzeb firm i wszelkich wydarzeń kulturalnych z Bydgoszczy.

Najistotniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego stale się szkolimy, by zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

 Każdy event musi przebiegać bezproblemowo i planowo – nad tym czuwają nasi fachowcy. Nasz team tworzą najlepsi specjaliści: dźwiękowcy, oświetleniowcy oraz instrumentaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży umożliwia nam na nagłośnienie różnych wydarzeń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie nagłośniającym. Oferujemy wynajęcie systemów nagłośnienia z obsługą i bez. Oferowany przez nas sprzęt może nagłośnić sale do 1000 osób.

Działamy też w Bydgoszczy – Popowski Event – doskonałe nagłośnienie.

Serdecznie zapraszamy!