Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Iława
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Sopot
21 czerwca, 2018

Gwarancja profesjonalnego nagłośnienia Popowski Event

Dobre nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnych imprez. Bardzo dobra jakość dźwięku jest konieczna w czasie koncertów czy targów. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest niezbędne w czasie: akcji promocyjnych, szkoleń czy kongresów.  System nagłośnienia jest też nieodzowną częścią dużych, rodzinnych uroczystości i pikników.

Działamy także w Chojnicach. Nagłośnienia i oświetlenia idealnie dostosowana do wymogów biznesowych i wszelkich wydarzeń kulturalnych.

Popowski Event to gwarancja najwyższej jakości dźwięku!

Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do śledzenia nowoczesnych trendów i rozwiązań. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Zapewniamy także obsługę konferansjerską, doskonale dobraną do charakteru wydarzenia.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i planowo – o tym  doskonale wiedzą o tym nasi specjaliści. Nasz team składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, technicy sceniczni, oświetleniowcy i instrumentaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży doświadczenie umożliwia nam na nagłośnienie różnych wydarzeń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie nagłośniającym. Naszym Klientom oferujemy wynajmowanie systemów nagłośnienia zarówno z obsługą, jak i bez niej. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 1000 osób. Obsługujemy także mniejsze wydarzenia!

Działamy w  też Chojnicach – Popowski Event – doskonałe nagłośnienie

Zapraszamy do kontaktu!