Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Wrocław
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Chojnice
21 czerwca, 2018

Gwarancja profesjonalnego nagłośnienia Popowski Event

Doskonałe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnych imprez. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie jubileuszy czy targów. Ma ogromne znaczenie dla biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie: spotkań branżowych, premier produktowych oraz zjazdów. Nagłośnienie jest też ważną częścią dużych, rodzinnych uroczystości i pikników.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia. Działamy także w Iławie!

Najważniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i zgodnie z planem – doskonale wiedzą o tym nasi fachowcy. Nasz team składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, technicy sceniczni oraz wokaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na nagłośnienie różnych wydarzeń, także plenerowych. Oferujemy nowoczesne riderowe nagłośnienie. Wiemy, jak ważny jest najnowocześniejszy sprzęt. Oferujemy wynajęcie systemów nagłośnienia zarówno z obsługą, jak i bez. Zajmujemy się nagłośnieniem zarówno małych, jak i dużych imprez, nawet do 1000 osób.

Serdecznie zapraszamy firmy i organizatorów z Iławy. Popowski Event – najlepsza jakość dźwięku i doskonałe oświetlenie!