Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Gdańsk
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Poznań
21 czerwca, 2018

Popowski Event gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku! Działamy także w Olsztynie!

Dobre nagłośnienie odgrywa kluczową role podczas różnych imprez. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie jubileuszy czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie: spotkań biznesowych, premier produktowych a także sympozjów. Nagłośnienie jest też ważną częścią pikników rodzinnych.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia idealnie dobranego do potrzeb firm i wszelkich wydarzeń kulturalnych

Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do śledzenia nowoczesnych trendów i rozwiązań. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Zapewniamy także obsługę konferansjerską, doskonale dobraną do charakteru wydarzenia.

Wydarzenie musi przebiegać sprawnie i planowo – nad tym czuwają nasi fachowcy. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, miedzy innymi: akustycy, oświetleniowcy oraz wokaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży, pozwala nam na profesjonalną obsługę różnego rodzaju eventów. Zajmujemy się także profesjonalnym nagłośnieniem riderowym. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Naszym Klientom oferujemy wynajęcie systemów nagłośnienia zarówno z obsługą, jak i bez. Zajmujemy się nagłośnieniem zarówno małych, jak i dużych imprez, nawet do 1000 osób.

Serdecznie zapraszamy firmy i organizatorów z Poznania. Popowski Event – najlepsza jakość dźwięku i doskonałe oświetlenie.