Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Bydgoszcz
21 czerwca, 2018

Popowski Event gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku

Odpowiednie nagłośnienie odgrywa kluczową role podczas różnego rodzaju wydarzeń. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie jubileuszy czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest niezbędne w czasie: akcji promocyjnych, szkoleń czy kongresów. Nagłośnienie jest także nieodzowną częścią dużych, rodzinnych uroczystości i pikników.

Popowski Event to zapewnienie doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia idealnie dobrana do potrzeb firm i organizatorów wydarzeń z Torunia.

Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Event musi przebiegać sprawnie i planowo – nad tym czuwają nasi fachowcy. Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy: dźwiękowcy, technicy sceniczni i instrumentaliści. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na nagłośnienie różnych wydarzeń. Zapewniamy także nowoczesne riderowe nagłośnienie. Wiemy, jak ważny jest najnowocześniejszy sprzęt. Oferujemy wynajmowanie systemów nagłaśniających zarówno z obsługą, jak i bez. Oferowany przez nas sprzęt może nagłośnić sale do 1000 osób.

Zachęcamy do kontaktu. Popowski Event działa także na terenie Torunia.