Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Inowrocław
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Bydgoszcz
21 czerwca, 2018

Popowski Event to najwyższa jakość dźwięku!

Doskonałe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnych imprez. Bardzo dobra jakość dźwięku jest wymagana w czasie koncertów czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie trwania: spotkań biznesowych, szkoleń oraz zjazdów. Nagłośnienie jest też nieodzowną częścią pikników rodzinnych i różnego rodzaju imprez plenerowych.

Popowski Event to gwarancja doskonałej jakości nagłośnienia i oświetlenia dostosowana do wymogów biznesowych i organizatorów wydarzeń z Włocławka.

Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego stale się szkolimy, by zapewniać najnowocześniejsze rozwiązania. Służymy poradą w kwestiach nagłośnienia. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Wydarzenie musi przebiegać sprawnie i planowo – nad tym czuwają nasi specjaliści. Nasz team tworzą najlepsi fachowcy: dźwiękowcy, oświetleniowcy i instrumentaliści. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę różnego rodzaju eventów. Zapewniamy także nowoczesne riderowe nagłośnienie. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie nagłośniającym. Naszym Klientom oferujemy wynajmowanie systemów nagłośnienia z obsługą i bez. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 1000 osób.

Zachęcamy do kontaktu. Popowski Event działa także na terenie Włocławka.