Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Gdynia
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Olsztyn
21 czerwca, 2018

Popowski Event gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku

Doskonałe nagłośnienie może przesądzić o powodzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie gali czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla firm: nagłośnienie jest potrzebne w czasie: spotkań branżowych, spotkań motywacyjnych oraz kongresów. Nagłośnienie jest też ważną częścią pikników rodzinnych.

Pracujemy także w Gdańsku. Popowski Event to zapewnienie najwyższej jakości nagłośnienia i oświetlenia  na imprezach firmowych i w czasie wydarzeń kulturalnych!

Najistotniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Oferujemy także usługi konferansjerskie dostosowane do rodzaju uroczystości.

Wydarzenie musi przebiegać sprawnie i planowo – doskonale wiedzą o tym nasi fachowcy. Nasz team składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, technicy sceniczni oraz instrumentaliści. Fakt, że od wielu lat działamy w branży, umożliwia nam zapewnienie profesjonalnej obsługi różnego rodzaju eventów. Oferujemy nowoczesne riderowe nagłośnienie. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Naszym Klientom oferujemy wynajęcie systemów nagłaśniających z obsługą i bez. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 1000 osób. Nagłaśniamy także mniejsze wydarzenia!

Zachęcamy do kontaktu. Popowski Event działa także na terenie Gdańska!