Nagłośnienie imprez – wynajem nagłośnienia – Sopot
21 czerwca, 2018
Nagłośnienie eventów – wynajem nagłośnienia – Gdańsk
21 czerwca, 2018

Popowski Event gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku!

Doskonałe nagłośnienie odgrywa kluczową role podczas różnego rodzaju imprez. Nieskazitelna jakość dźwięku jest wymagana w czasie koncertów czy festiwali. Ma ogromne znaczenie dla świata biznesu: nagłośnienie jest potrzebne w czasie trwania: spotkań biznesowych, premier produktowych a także sympozjów. Nagłośnienie jest także nieodzowną częścią imprez plenerowych.

Popowski Event to zapewnienie najwyższej jakości nagłośnienia i oświetlenia. Nagłaśniamy wydarzenia biznesowe i kulturalne także na terenie Gdyni!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami. Doradzamy w kwestiach nagłośnienia i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zapewniamy także obsługę konferansjerską, doskonale dobraną do charakteru wydarzenia.

Wydarzenie musi przebiegać bezproblemowo i planowo – doskonale wiedzą o tym nasi fachowcy. Nasz zespół składa się z zaufanych ludzi w wielką pasją, są to między innymi: dźwiękowcy, oświetleniowcy, technicy sceniczni i instrumentaliści. Fakt, że od wielu lat zajmujemy się nagłaśnianiem, umożliwia nam na realizację różnych zleceń. Zajmujemy się także nagłośnieniem riderowym. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie nagłośniającym. Naszym Klientom oferujemy wynajęcie systemów nagłaśniających z obsługą i bez niej. Zajmujemy się nagłośnieniem zarówno małych, jak i dużych imprez, nawet sal mieszczących do 1000 osób.

Zachęcamy do kontaktu. Popowski Event działa także na terenie Gdyni.